SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL FRONTERA !!! me cmim te volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Lloji :
Opel Frontera
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,999
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
88840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xhip frontier 4x4 ne gjendje te rregullt , motorin e ka te ri , PA REGJISTRIM , Per info tjera na kontaktoni ne nr : 044 194 444
Pronari i sendit " Xhevat Terziu
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Gilan
Pozheran [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »