SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Lloji :
Mazda 323
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
106,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1990
ID e produktit :
88844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 323 ne shitje 1.6 kubik 16 ventila 106.000 km orgjinal
viti 1990 goma te reja bateria e re mbyllje qendrore regjistrim 1 vit
Informata rreth publikuesit
Hamza
Prizren
045308234
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »