SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LT 35 TDI 2.5 viti prodhimit 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
88855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet LT 35 TDI 2.5 i po sa ardhur eshte shum i rujtun per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose viber 044 125 200 dhe 049 80 91 9 1
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »