SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
88858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura Opel astra 2.0 vetura eshte ne gjendje te rregullt
Posedon frena abs
motorri ecotec
eshte economic, qmimi fillestar eshte i cekur por ka mundsi edhe me marrveshje
Informata rreth publikuesit
albin
Prishtinë
044443470
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »