SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.9 dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik
ID e produktit :
88863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 3 1.9 dizell i thjesht fabrikisht.
Abs.
Shiber.
Fellne
Goma dimri te reja
Muzik 2500wat
Motorrin ne gjendje te mir. Servisin te sapo te kryer
Informata rreth publikuesit
Shpend
Pristina
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »