SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Lloji :
Renault Megane
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
186,701
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
88865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renault megan 1.6 i sport
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »