SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes(nderroj) Peugeot 807
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Peugeot 807
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2160.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
88979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje PERFEKTE. Eshte veture familjare. Nuk eshte e demtuar askund, siq shihet ne foto. Eshte shume komode. E padoganuar(e ardhur nga Zvicra). Bej nderrim me vetur.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »