SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 2008
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
89002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Sprinter 209 CDI Dizel me tabela te jashtitposedon airbag servo gjamat me rrym esp etj te interesuarit mund te thirrni ne ket numer 044265611viber +37744265611
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Ciudadela, Buenos Aires
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »