SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 1,9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
89238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi Dizel 1.,9 TDI ne gjendje Shum te Rregullt Vtura esht e ardhur nga zwicrra e pa doganuar viti 1999,- 5 shpejtsi, - Servo , ABS 2 Airbega, Klima , Dritaret elek.- Dyert elek.- 110 Ps.-

Béjm edhe N'drrim me pun apo material si p.sh kuzhin komplet me t'gjitha paisjet Gilindera(Rrethoja per kopsht) , punim te kopshtit (m'bjellje Barit pem've ) , mobile (3 dhoma t'fjetjes komplet )
Informata rreth publikuesit
Xia
Ferizaj
04411111111
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »