SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 207
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '15
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
89240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 207, 1.4 HDI Diesel, viti 2006,I posa doganuar dhe regjistruar, 2 dyer,130.000 Km te kaluara,Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ergon
Prishtinë
044995089
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »