SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '15
Lloji :
Citroen C8
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,131
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
89247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen C8 2.2 Hdi 16v , 7 Ulse Ne gjendje shum te mir dhe shum i rahatshem i ardhur nga Zvicrra , esht krejt ne gjendje te rregullt pa asnje problem po ashtu dhe shum i Rujtun . Regjisrim deri ne Qeshor 2016. Ka gomat te Veres dhe te Dimrit te reja , Dhe esht full EXTRA. 044 683 329 044 626 609
Informata rreth publikuesit
Besart
044626609
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »