SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C3
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
89262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Citroen C3 ne gjendje shume te mire edhe 6muaj regjistrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahmon
Prishtinë
044339295
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »