SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Cheroke
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
89265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Jeep Cheroke Ne Auto Servisin Ton Sheshim edhe pjes te gjitha llojev te veturave Per me shumm Informata Kontaktoni Numrin toni kontaktuse 044 127 191
Informata rreth publikuesit
Artan
Decani
Decani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »