SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2005 Opel Astra
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,024
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Gjurmues
ID e produktit :
89272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Astra 2005
Opel Astra 1.7 cdTI (T&I t'kuqe)
Viti i prodhimit : 2005
Ngjyra: E Bardh Metalike
I regjistruar RKS ( ka edhe 1 vit regjistrim )
Ne gjendje shum te mir per vozitje
5 Marshe + R,
ABS,
Bord Kompjuterik,
Klimë,
Tempomat,
Radio,
CD,
Timon Multifunksional (me pulla),
BLUETOOTH,
Ulëse me nxemje,
Mbyllje qendrore,
Pasqyra Elektronike,
Xhama me ngrohje,
Hidraulik etj. etj.
Nr. i telefonit : 045-475-702
Informata rreth publikuesit
Donis
London, United Kingdom
London, United Kingdom [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »