SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 2005
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2005
ID e produktit :
89343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te mir eshte i ardhur nga litenshtajni i pa doganuar
Informata rreth publikuesit
timy
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »