SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bager
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
ID e produktit :
89345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bagerin te llojit MH4 , eshte ne gjendje te mire, funksionon shume mire.. Pres bleres serioz. Per me shume mund te me kontaktoni ne kete nr.. +377 45 398=007.
Informata rreth publikuesit
ilir
Prizren
+37745398007
Korish [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »