SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X5 - NDRRIM I MUNDSHEM
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
287,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
89346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x5 ,, ne gjendje te rregullt
T interesuarit mund te lajmrohen ne kete nr 044163398
si dhe ne viber +377 44 163 398
Ndrrim i mundshem me ndonje vetur me te vogel
Informata rreth publikuesit
Korab
Ferizaj
044/163/398
Pozhoran [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »