SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C220 CDI
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
89354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e tipit Mercedes Benz C-Clas
Viti i prodhimit:2006
168.000 km origjinale
Informata rreth publikuesit
Liman
Prizren
049930570
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »