SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
89403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530 SportPremium Viti Prodhimit 2010 Full Extra
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044373666
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »