SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORSCHE KABRIOLET me qera (gratis per ata qe rezervojne dasmen ne AMOL TV )
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Lloji :
Porsche Boxster
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
89472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(gratis per ata qe rezervojne dasmen ne AMOL TV )
PORSCHE KABRIOLET me qira...për qifte & dasma
250 euro qmimi ditor...( inkluzive benzina & sigurimi )
( gratis per ata qe rezervojne dasmen ne AMOL TV )
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »