SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
89475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra eshte ne gjendje shum te mir eshte bler nga pronari ne 2012 00km eshte dora e par.
e ka librin e historis se servisit
ka tabela rks04 dhe 11 muaj regjistrim
sediljet gjysem lekura
frenin e dores automatik(foto)
dritat automatike ndizen fiken
fshireset e gjamave automatike
4 gjama elektrike
board kompjuter
dritat e dites automatik
dritat e mjegules
timoni multifunksional
gjamat mbrapa fabrikisht te ereta
tempomat ne timon
fellne alumini 17'
hargjimet :6.5l/100km qytet
4.5l/100km rug te hapur (autoban)
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
044640292
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »