SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV Golf2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1986
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
89481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 Dizel 1.6
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »