SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes bmw
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
89503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 525i ne gjendje prefekte me gjitha serviset e kryera regjistrim 1 vit tplot ne gjendje tip top..
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
049338302
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »