SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz CLS 320 CDI , Shitet Ose Nderrohet
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
89504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz Cls 320 CDI . Ngjyra Gri ne krah anglez me dogane te paguar dhe me letra te rregullta .. per me shum info kontaktoni ne numrin e tel . Faleminderi
Informata rreth publikuesit
Ed
London, United Kingdom
Kontaktoni [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »