SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a170
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
89512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin a170 i tipit long osht me i madh se aclassi normal jam pronari i par qe e kan vozitur ne kosov i sapo regjistruar osht shum i ruajtur si mrenda ashtu edhe jasht gjithashtu osht ne gjendje perfekte per me shum informata lajmrouni ne numrin e telefonit 044-710-819 dhe ne viber 045-902-165
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »