SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Sierra, 1.8 Diesel
Çmimi :
€501.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
Lloji :
Ford Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
89556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit:
Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe e gatshem per vozitje :)
Vetura ke ndejtur ne garazh tash nje (1) vit dhe eshte qlajmruar apo nuk i eshte vazhduar me regjistrimi. Kjo vetur eshte perdoruar nga nje vozites 9 vite ne Kosove dhe i eshte riparuar motorri pasi ka kaluar 200.000 kilometra, prandaj posedon pjese te reja dhe nje motorr te mire me shpenzime 6 litra ne 100 k/mh. Krakteristikat: Viti i Prodhimit 1992, Ngjyr e hirt metalike, kapaciteti i motorrit 1.8 kubik, Diesel, posedon dy pale goma (gomat e veres me fellne te aluminit 15" si ne foto te llojit Marshall dhe gomat e dimrit 14" te llojit Sava) te cilat edhe i ka te montuara per momentin.
Viber +38649732475
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Lipjan
044 638 224
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »