SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pegueot 407 2.0 HDI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
89566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pegueot 407 2.0 HDI ne gjendje te regullt teknike i regjistruar ne RKS
Informata rreth publikuesit
Ardian
Rahovec
0037745770033
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »