SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Wolkswagen FW2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1988
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
89569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi FW2 ne gjendje shume te rregullt
manual 4 shpejtsi
I regjistruar ne RKS edhe 5 muaj
info: 044507611
Informata rreth publikuesit
Muli
Prishtinë
37744326123
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »