SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2.2dci
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
89576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna 2.2dci viti 2003 e ardhur nga Zvirra
Eshte ne gjendje te mire teknike ka 6 shpejtesi.
Posedon:
ABS,
CD Player,
Mbyllje Qendrore,
Pasqyra Elektrike,
Xhama Elektrikë,
Hidraulik,
Airbags,
Klime,
Goma te dimrit.

Nr kontaktues & viber: +37744 440119
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »