SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 - MERCEDES
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
89624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes MERCEDES 220 CDI COMPRESSOR DIZEL VITI I PRODHIMIT 2000 , ne gjendje shum te rregullt . Shes gjthsh AUDI A4 TDI 1.9 DIZEL VITI I PRODHIMIT 1998 , ne gjendje shum te rregullt . Te dyja veturat kane regjistrim 1 vit . Qmimi per veturen MECEDES eshte : 3,999 - Euro . Qmimi per veturen AUDI A4 eshte : 2,999 - Euro . Qmimi per te dyja veturat eshte : 6,999 - Euro .
Nr tel : 044/049 15 15 34
Informata rreth publikuesit
Kujtim
San Biagio di Callalta
San Biagio di Callalta [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »