SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C220
Çmimi :
€13,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
89632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAKINA ESH E VITIT 2007 ESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE..SHITET PER ARSYE MOS PORDORIMI..ESHTE FULL OPTION..ME XHAMA TE ZI ORIGJINALE NGA FABRIKA,XENON BI XENON DRRITAT TE GJITHA LED SEDILJE ME NGROHJE NAVIGATION ETJ....PRES BLERES SERJOZ..
Informata rreth publikuesit
Agim
Durrësi, Durrës, Albania
ALBANIA [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »