SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw bora 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
89667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw bora 1.6 benzin 1999
Informata rreth publikuesit
Ardijan
Gjakova
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »