SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.6_16V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
16.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
89757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.6 Esht ne Shitje ardhur nga svicra CH qmimi 1900 Euro ose dhe pas maraveshje. Esht i leht nuk hargjon shum benzin per mashum Information ju lutemi kontaktohuni ne Tel: 049833541 Ibra Gjakov
Informata rreth publikuesit
krist
Gjakovë
049833541
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »