SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Tjetër - 2003
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Lloji :
Citroen Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
2003
ID e produktit :
89889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Citroen #Tjetër - 2003

shes Cireon Jumper motorri 2.5 Dizell viti i prodhimit 2003
- i ardhur nga gjermania
3 ulse
- Qmimi 2300 euro
- Kontakti 044157317
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni DRITONI
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »