SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Kombi T4 2.5
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
355,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, DVD Player
ID e produktit :
90200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi T4 2.5 benzin-plin ne gjendje te rregullt 8+1 regjistrim deri ne 2016 tjerat shifen.ne.foto
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lawdim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »