SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A class a170 ne gjendje perfekte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
380,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
90202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
=1.7 CDI
=viti 1999 model i 2002
=timon hidraulik
=alarm me telekomand me komandim deri ne 100 metra
=centrall
=mbyllje qendrore
=airbega 4x (SRS)
=ASR (ESP)
=ABS
=gjama elektronik
=pasqyre elektronike
=5+1 Shpejsi
=dhembezorin e ka me zingjir (jo me rryp)
=drita te mjegulles
=gomat e reja per pronarin e ri vin edhe 3 goma te veres pothuajse te reja
=kuk terheqse
=shpenzime shum te vogla
=ne gjendje perfekte
=nuk osht hipotek garantoj per vetur dhe per dokumenta
=tel 044159262
=Viber +38649292870 ( HEJ )
=Veturen mund ta kontrolloni ku te doni.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »