SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
90206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me targa AA .I veqant per llojin e tij ;)
Informata rreth publikuesit
Shatri petrol
Krumë
0699787240
Krumë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »