SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9 DCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
90213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Renault Laguna 1.9 DCI , 6 shpejtesi viti i prodhimit 2003
Informata rreth publikuesit
Shpend
Vitina
Vitina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »