SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes benz Ml 270Sh
Çmimi :
€7,450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
90221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes benz Ml 270.. Tel;044384276
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halit
Vushtrri
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »