SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2006
ID e produktit :
90242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Range Rover eshte ne gjendje te mire teknike , ne shkurt ka ardhur nga zvicrra , i regjistruar i doganuar.viti 2006
2.7 range rover
Informata rreth publikuesit
flamur
Prishtinë
045800393
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »