SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 528
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Lloji :
BMW 528
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
285.00
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
90270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike, eshte i q'regjistruar
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
045 444 058
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »