SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190 2.5
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
90303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 190 2.5 Disel
5shpejsi
N gjendje t mir
Viti prodhimit 1989
Kontakti vetem permes G-Mailit: jetniszekaj5@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N-G
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »