SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel omega
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '15
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime
ID e produktit :
90307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel omega 2:0benzin gatoj per to osht shum e rujtne ka tkaliume shum pak
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vetón
Skivjan
045254714
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »