SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 320 CDI 4 Matic
Çmimi :
€16,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
99,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
90322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 320 CDI 4 Matic
- Viti i Prodhimit 12/2008
- Avantgarde
- AMG Paket ( Optik )
- Automatik
- Navigacion
- Park distance kontroll Sensor para dhe pas
- Ndriqimi BI Xenon
- Lekure e hirit
- Ulëset me nxemje dhe me ajrosje ( Klimatizim )
- Clima Tronic Klime katerzonale
- Fellne Verore 19 Coll me goma te veres perdorur vetem kete vere
- Fellne Dimrore 17 Coll me goma te veres dhe goma te reja te Dimrit
- Zinxhir Dimror per 4 Goma
- Kilometra te sigurta, me servise te rregullta posedon Librin e Servisit
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044595777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »