SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra 1.6
Çmimi :
€499.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
16.00
Viti :
1989
ID e produktit :
90436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel vectra 1.6 ngjyr vishnje,ka regjistrim edhe 2 apo 3 muaj eshte ne gjendje te mire...
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »