SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra - 2003
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2003
ID e produktit :
90611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Opel #Astra - 2003

- Shitet

- Marka : Opel
- Tipi Astra
- Matorri : 1.7 CDTI Dizell
- Viti I Prodhimit 2003
- Me Dogan te Paguar
- Cd
- Qmimi 4700 Euro
- Kontakti 044157317
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni DRITONI
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »