SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.9 Turbo Diesel 1995
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
254,255
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Airbags
ID e produktit :
90643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi 3 1.9 turbo diesel ngjendje te mir teknike 3 dyer i ardhur nga austria
golfi ka ABS AIRBAG
Informata rreth publikuesit
Nertil
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »