SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion mercedez benz 2629
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '15
ID e produktit :
90726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedez benz 2629 sasia 15m3 viti 1990 , 3 akse . Kamio manuale .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonardo
Prishtinë
00355675309572
Krujë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »