SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PIAGGIO SKIPPER 125 ST 4T
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
90831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PIAGGIO SKIPPER 125 ST 4T Viti i prodh. 2001 me 11 PS (kualfuqi) km 15.000 (prej fillimit nje person e ka ble dhe e ka shfrytezuar) i pa doganuar .
Ne gjendje super te rregullt ,i servisuar ne Gjermani dhe ne Kosove ( i ka te nderruar vajin,frenat dhe filterat).
Qelsat i ka me kode (i montuar fabrikisht)
Gomat i ka te reja Heidenau K61 ( Nr. 1 ne TEST ne Gjermani )
Karoseria shume e ruajtur .
Gepeku eshte origjinal i veti
Hargjimet 3.6 - 4.5 l benzin
Tel. kontaktues 044 551 242
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044551242
Prishtine - Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »