SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz E-230 w-124
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Mercedes 230
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio
ID e produktit :
90910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes-benz ne gjenjde te rregullt ,1 vit regjitrimm
Informata rreth publikuesit
Bujar
Lipjan
044-375-343
janjevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »